"לא בכל יום אדם עובר דירה. זהו אירוע לא פשוט שיכול להביא איתו לא מעט מתחים וקשיים.
אבל, מרגע שפניתי לאיילת שתעזור לי בהעברת הדירה, הרגשתי שאבן נגולה מעל ליבי. אחרי הפגישה הראשונה איתה ידעתי שאני בידיים טובות ומקצועיות לחלוטין, דבר שהעצים את החוויה החיובית של מעבר הדירה. איילת הגיעה לדירתנו החדשה עם צוות העובדות שלה ובמספר שעות היה לנו בית מאורגן, ארונות מסודרים, מטבח שרק צריך להוציא מהמקרר ואפשר להתחיל לבשל. הכל נעשה על ידי איילת וצוותה, בשקט, בנועם ובתחושה שאפשר לסמוך עליה לחלוטין. בערב, אחרי עזיבתה של איילת והצוות – הזמנתי אורחים שלא האמינו למראה עיניהם, הבית היה מסודר, נקי וללא ארגז אחד שלא פורק.
שבועיים לאחר מכן, בתי עברה דירה והמתנה שהענקתי לה היה סידור הבית על ידי איילת והצוות. בנוסף, חברתי שכל כך התרשמה מהמקצועיות של איילת – הזמינה אותה לסידור הארונות בבית. כולנו נהנינו. אני שמחה להמליץ על איילת שבנוסף להיותה מקצועית מאוד בתחומה – גם אדם נעים, עם חוש הומור וכבוד לזולת ולבחירות שלו.
תודה לך איילת."

חוה אוסטרובסקי

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support